düşünüyorum demekki malım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

düşünüyorum demekki malım

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

elin oğlu ne derdinde

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

elin oğlu ne derdinde Empty
MesajKonu: elin oğlu ne derdinde   elin oğlu ne derdinde I_icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 4:47 pm

<tr><tr><td colSpan=2>
</TD></TR></TABLE>

6 ayda bin 700 penis gördüm!"
Ünlü spikerden müthiş rekor

22.07.2009 09:05
elin oğlu ne derdinde 6aydakucukkkİzmirli erkeklerin ereksiyon şampiyonu olduğunu belirleyen ünlü araştırma ekibinde yer alan Ümit Aktan, altı ayda 1700 penis gördüğünü söyledi

Yılların spor spikeri Ümit Aktan bu kez bambaşka bir kimlik ve uzmanlık alanıyla çıktı karşımıza. Yarın piyasaya çıkacak Yeni Aktüel dergisinden Arda Uskan'a konuşan Aktan, "Altı ayda 1700 penis gördüm" dedi. Androloji Derneği'nin geçenlerde açıklanan ünlü araştırmasında, "İzmirli erkeklerin ereksiyon şampiyonu olduğu" belirlenmişti. Bu araştırmayı gerçekleştiren ekibin içinde Ümit Aktan da vardı. Arda Uskan'ın, "Gerçekten penis boylarını filan mı ölçtünüz?" sorusunu Aktan, "Hiç alâkası yok. Olay aslında Androloji Derneği'nin, Türk erkeklerinin doktora gitmemek alışkanlığını kırmak üzere yola çıktığı bir proje" diye yanıtladı. Aktan, içinde doktor ve hemşirelerin bulunduğu bir TIR'la Türkiye'yi gezen ekibe nasıl dahil olduğunu da şöyle açıkladı: "Erkeklerin en yoğun olduğu yerler, stadyumlar, hipodrom, iddaa bayileri, kahveler. Anadolu'da öyle yerlere gittik ki, buralarda cinselliğin 'c'si bile cinayet nedeni olabilirdi. Ama insanlar beni görünce durum değişiyor. İkna olup doktorların karşısına gidiyorlardı."

"KAYNARCA İSYAN ETTİ"

Ümit Aktan'ın TIR'ın bulunduğu illere uçakla giderek ekibe dahil olduğu araştırmada toplam 52 il ve 12 ilçede 670 bin kişiyle görüşüldü. Aktan, araştırmayla ilgili bir başka ilginç anısını da şöyle aktardı: "Oktay Kaynarca 'Adanalı' dizisinde oynuyor ya. Telefon açtı: 'Adanalılar için beni neden ölçtürmedin o zaman sonuç değişirdi' diye isyanlardaydı."
yorumlar
helal olsunn biz daha bi tane göremedik
bu adam afrikaya gitse kafayı yer galiba

this is just the beginning

daha bişey görmedin sen duurrrr....

<table class=news_ozet cellSpacing=1 cellPadding=1 width="100%" align=left><tr><td align=left colSpan=2>izmirin ortalamasını tatile gelen zenci turist kafilesi yükseltmiş</TD>
http://bbc2.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin

elin oğlu ne derdinde Empty
MesajKonu: Geri: elin oğlu ne derdinde   elin oğlu ne derdinde I_icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 4:50 pm

eee bu gorduklerini herkese anlatacakmisin:))

bereketli olsun

belli belli nur inmiş yüzüne

ne guzel,allah nice nicelerini daha gormeni nasip edip gorduklerindede eksik birakmasin

herkesin gördüğü kendine

ümit abi erzincanda bekleriz

şampiyon gormemışiniz.... bıze de beklerız

be de 10000 tane gördüm sünnetçiyim nolmuşşşş hava mı atiimm
http://bbc2.yetkinforum.com

elin oğlu ne derdinde
1 sayfadaki 1 sayfası